Lasselsberger - Knauf

Állásajánlatok

A Lasselsberger-Knauf Kft. több mint 30 éve van jelen a magyarországi építőipari piacon. Külföldi tulajdonban levő, Magyarországon és a környező országokban építőipari termékek gyártásával és forgalmazásával foglalkozó piacvezető vállalat.

A magyarországi gyártók között az egyik legszélesebb termékportfóliót kínálja a színező és az alapvakolatoktól, felújítási rendszerektől a hidegburkolási termékekig, melyek lehetővé teszik a minőségi alapanyagok felhasználását az új építésű és felújítandó épületek esetén egyaránt.

Keressük leendő munkatársunkat a következő munkakör betöltésére:

TARGONCAVEZETŐ

Feladatok

  • a termelés targoncás kiszolgálása
  • hulladék elszállítása az üzemből
  • üzemen belüli anyagmozgatás és raktározás
  • a targonca állapotának a felügyelete, emelőgépnapló töltése
  • anyagok raktározási módjának kiválasztása, egyeztetése a raktárosokkal
  • üzemi rendtartás

Elvárások

  • 8 általános vagy szakmunkás végzettség
  • 3 műszakos munkarend
  • érvényes targoncavezetői jogosítvány
  • megbízható, céltudatos, pontos, energikus munkavégzés

Előny:

  • szakmunkás végzettség
  • darus és nehézgépkezelői jogosítvány és gyakorlat
  • termelésben, csomagolásban, raktározásban szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • hosszútávú munkalehetőség
  • versenyképes jövedelem
  • bejárás támogatása
  • béren kívüli juttatások (étkezési hozzájárulás, teljesítmény bónusz, karácsonyi jutalom, bejárási támogatás)
  • beiskolázási lehetőség

Munkavégzés helye: BUGYI

Jelentkezés módja: az önéletrajzokat pdf formátumban, a pozíció feltüntetésével az alábbi email címre várjuk: [Kattints ide az e-mail cím felfedéséhez]

 GÉPKEZELŐ

Feladatok

  • Alapanyagok előkészítése a gyártáshoz
  • Gyártósori automata és félautomata gépek kezelése, beállítása
  • A gyártástechnológia során gyártott késztermékek elhelyezése, mozgatása, csomagolása
  • Üzemi rendtartás

Elvárások

  • Megbízható, céltudatos, pontos, energikus munkavégzés

Előnyök

  • Szakmunkás végzettség
  • Targonca, darus és nehézgép kezelői jogosítvány és gyakorlat
  • Termelésben, csomagolásban, raktározásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Bejárás támogatása
  • Béren kívüli juttatások (étkezési hozzájárulás, teljesítmény bónusz, karácsonyi jutalom)
  • Beiskolázási lehetőség

Munkavégzés helye: VESZPRÉM

Jelentkezés módja: [Kattints ide az e-mail cím felfedéséhez] email címre