Lasselsberger - Knauf

Állásajánlatok

A Lasselsberger - Knauf Kft. Bugyi, Vasvári Pál u. 4. telephelyére munkatársakat keres, az alábbi munkakörben,

Raktári kiadó (targoncás) munkakör betöltésére

 Feladatok:

  • Áru előkészítése, komissiózása, kamionok rakodása, rakodási jegyzék alapján
  • Gyárközi fuvarok betárolása
  • Termelés segédanyagokkal való kiszolgálása
  • Egyéb raktári feladatok (leltározás, rendtartás, stb.)

Feltételek:

  • targonca vezetői engedély
  • hasonló területen eltöltött minimum 3-4 év

Előnyök:

  • Műszaki szakmunkás vagy szakközépiskolai végzettség
  • Termelésben, csomagolásban, raktározásban szerzett tapasztalat, számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Béren kívüli juttatások (étkezési hozzájárulás, teljesítmény bónusz, karácsonyi jutalom, bejárási támogatás)

A pályázatokat írásban, fényképpel ellátva az alábbi címre kérjük:

Lasselsberger-Knauf Kft., 2347 Bugyi, Vasvári Pál u. 4. vagy gendur.zoltan@lb-knauf.hu

A Lasselsberger-Knauf Kft debreceni gyára azonnali munkakezdéssel munkatársat keres, az alábbi munkakörben

Villanyszerelő

Elvárások

  • Villanyszerelői (vagy erősáramú berendezés szerelői) szakirányú végzettség
  • Minimum 3 éves éves szakirányú tapasztalat
  • Önálló munkavégzés
  • Számítógépes ismeretek (minimálisan az Office és levelezőrendszer ismerete)
  • Ipari vezérlések üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Precizitás

Feladatok

  • Üzemzavarok és meghibásodások elhárítása, hibakeresés
  • A gyártás működésének zavartalan biztosítása
  • Villamossági rendszer karbantartása, karbantartási tervek végrehajtása és dokumentálása

Előnyök

  • Pneumatikai ismeretek és gyakorlat
  • Gépszerelő lakatos ismeretek és gyakorlat
  • Német vagy angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye

  • Debrecen

A fényképes önéletrajzokat 2018. május 25-ig az alábbi e-mail címre kérjük: varga.laszlo@lb-knauf.hu